Święta Anno, proś za nas...

Święta Anna -
babcia Jezusa

Anna i jej mąż, Joachim, długo oczekiwali na potomstwo. Po wielu latach modlitw doczekali się narodzenia córki, Maryi. Gdy ta dorosła, została Matką Boga. Święta Anna przygotowała Maryję do jej dzieła. Jest więc dobrą Babcią domowego ogniska, gdzie wnukiem był wcielony Boży Syn.

   

Figurka
świętej Anny

przedstawia Babcię Jezusa, trzymającą na ramionach dwoje dzieci: Jezusa i Maryję. Święta Anna wysuwa tych dwoje na pierwszy plan, a sama jest trzecia - stąd jej przydomek: Samotrzecia. Rzeczoznawcy okrelają datę powstania figurki na przełom XV i XVI wieku.

 

Góra ufnej modlitwy

Od kilku wieków na szczycie góry pielgrzymi znajdują czas na refleksję i na spojrzenie z innej perspektywy na swoje życie. Nikt, kto naprawdę szuka, nie odchodzi zawiedziony.

 

 

Program uroczystości

Corocznie Górę świętej Anny odwiedza kilkaset tysięcy pielgrzymów. Największe uroczystości to odpusty z całodziennymi obchodami kalwaryjskimi.

Pomnik historii

W kwietniu 2004 rozporządzeniem Prezydenta RP Góra Św. Anny została uznana za pomnik historii, jako "komponowany krajobraz kulturowo przyrodniczy". Tym samym należy do grupy 41 najcenniejszych obiektów zabytkowych w Polsce.

 

 

Bractwo Świętej Anny

Od średniowiecza jedną z ważnych form życia religijnego stanowiły różne bractwa. Również kult św. Anny z Góry Chełmskiej szerzyło Bractwo św. Anny, liczące w przeszłości wielu członków. W roku 2004 jego działalność została wznowiona.

Dojazd

Góra Św. Anny znajduje się na terenie województwa opolskiego, w pobliżu autostrady A4. Najbliższe zjazdy to 248 oraz 269.

 

 

 

Ośrodek misyjny

Zadaniem ośrodka jest koordynacja pracy misyjnej, pomoc misjonarzom oraz rozbudzanie ducha misyjnego wśród wiernych.

     

Zdjęcia z sanktuarium

 

Kaplica Pałac Heroda

Konserwacja w roku 2001

 

 

Dzieci pamiętają o papieżu

 

 

 

Pieśni do św. Anny

 

Kaplica Ratusz Piłata

Odrestaurowana w roku 2003

 

 

Kaplica Pałac Kajfasza

W roku 2004 przeprowadzono w niej prace konserwatorskie

 

 

Intencje modlitewne

Święta Anno proszę Cię o Światło Ducha Świętego dla moich dzieci i pomoc w nauce.

Św. Anno miej mnie i moją rodzinę w opiece, upraszaj nam zdrowie i potrzebne łaski. Pomóż mi znaleźć lepszą pracę. Uratuj moją znajomość z Pawłem.

Święta Anna proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, a w szczególności dla mojej córki Ani o apetyt i zdrowy i spokojny sen.

z łaski Bożej 6 lat temu się pokochaliśmy i tylko z łaski Bożej możemy być znowu razem...proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się naszego związku, wzajemną miłość i zjednoczenie naszych dróg

Święta Anna dziękuję Ci za wszystko cos dla nas uczyniła i proszę Cię jeszcze o pomoc, o modlitwę o zdrowie dla mnie i bliskiej mi osóby.Miej mnie w swojej opiece.

proszę bardzo o modlitwę o moje zdrowie i rodziców Boże Błogosławieństwo-opiekę w trudnych tych chwilach-Beata :-)

Św. Anno, proszę o modlitwę i stawienictwo o łaskę szczęśliwego porodu siłami natury i o urodzenie zdrowego dziecka. Proszę Cię o modlitwę w intencji ojca, aby nie stracił pracy oraz o zdrowie dla całej naszej rodziny.

z całego swojego serca proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się mojego związku i o jeszcze jedną szansę dla mnie w tej sytuacji...

Błagam o modlitwę za mojego Najukochańszego i za mnie. Proszę, aby Bóg
wysłuchał moich modlitw i podarował nam szansę na uzdrowienie naszego Małżeństwa. Proszę o to, aby mój Najukochańszy doświadczył takiej przemiany jak ja i żeby argumenty serca uspokoiły argumenty umysłu. Wierzę w to, że nasze Małżeństwo możemy uratowac. Bardzo potrzebujemy wsparcia i Boskiej pomocy.

Proszę o modlitwę w moim imieniu o pomyślny przebieg mojej ciąży, o ustąpienie wszystkich zagrożeń mogących być przyczyną kolejnego poronienia i o urodzenie zdrowego dziecka, które będzie ukoronowaniem miłości mojej i mojego męża. Marta

Bardzo prosze o modlitwę o łaskę zdrowia i potrzebnwe siły dla Tadeusza który zmaga sie z choroba nowotworową , Aby dobry Bóg w swoim miłosierdziu miał go zawsze w opiece.

Św. Anna moja patronko proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie dla mojej rodziny oraz łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka .

Proszę o modlitw w intencji mojej i mojego męża!! Nasze małzeństwo wisi na wosku, mąz nie wie czy mnie kocha.....

Św. Anno, proszę Cię o dar =acierzyństwa. Asia

O silne dotknięcie Ducha św. i otwarcie się na miłość dla Mirka. O nadzieję, odwzajemnioną miłość i zdrowie

Witam! Bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji. Proszę bym zaszłą w ciązę i urodziłą zdrowe dziciątko, na które tak bardzo z męzem kochamy. Prosze o siłe w znoszeniu niepowodzeń w staraniach o dziecko, bysmy sie nie załamywali, by życie znowu miałosens, o spokój i cierpliwosc. Proszę o modlitwe za mego lekarza by potrafil nam pomoc.

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia moich wnuczek Moni i
malutkiej Oli które leżą w szpitalu chore na zapalenie płuc.

Sw. Anno pomöz nam w trudnej sytuacji rodzinnej, uwolnij naszego syna Andrzeja z nalogu narkomanii i pomöz mu stac sie dobrym i odpowiedzialnym czlowiekiem. Prosze tez o modlitwe o zdanie swojej pracy dyplomowej. Dopomöz nam przetrwac te ciezkie chwile. Ulzyj w cierpieniu i poblogoslaw naszej rodzinie.

Święta Anno pragnę Ci gorąco podziękować za już otrzymane Łaski i wysłuchanie moich modlitw,dziękuję za to że poznałam Tomasza i proszę Cię o dalsze wstawiennictwo za nami,prosimy Cię o wzajemną miłość ,abyśmy mogli być dalej razem,tworząc udany związek.Dla rodziców proszę o Łaskę cierpliwości i wyrozumienia z prośbą oto aby zaakceptowali Tomasza.Dla chorej babci proszę o Łaskę zdrowia.I dla całej całej reszty rodziny jak i całej rodziny Tomasza proszę o dalsze Błogosławieństwo Boże i zdrowie na każdy dzień-Anna

Proszę o modlitwę w intencji mojego nawrócenia i uzdrowienia duchowego.

Św. Anno patronko małżenstw prosz wstawiaj sie za uratowaniem mojego maenstwa, spraw aby zostao cudownie uzdrowione, prosze o dary Ducha Sw. aby uzdrowi mojego ma i skierowa jego kroki do psychologa on tego nie chce zrozumiec ze jego zachowanie nie jest normalne, polecam Ci nas w Twoj opiek spraw aby wszsytko si szybko zakoczyo dobrze dla nas.

Proszę więc o modlitwę w intencji męża Moniki, który jest narkomanem. Proszę o uwolnienie z nałogu, łaskę nawrócenia dla niego oraz o uzdrowienie córeczki, która jest chora na Zespół Retta. I o siły i wszelkie dobro dla Moniki.

O Kochana Św.Anno proszę Cię o zdorowie dla mojej córeczki Ani i powrót apetytu. Z całego serca Bóg zapłać. Monika

Proszę o modlitwę o szczęśliwe donoszenie ciąży i szczęśliwe rozwiązanie, oraz o łaskę miłości i zrozumienia dla moich rodziców i lepsze relacje z nimi.

Prosimy o modlitwę o dar poczęcia dla Naszego dzidziusia. Z całego serca wierzymy że nasza miłość wyda piękny owoc. Monika i Tomek

Bardzo prosze o modlitwę w intencji poczęcia upragnionego zdrowego dzieciaczka

z okazji 18 urodzin o zdrowie i dary Ducha św. w nauce ,szczęśliwe zdanie matury i właściwy wybór studiów oraz podziękowanie za otrzymane łaski

o Boze blogoslawienstwo w rodz.Stasch oraz za zmarlych z rodz. Stasch i Gruszka.

Proszę Cię, święta Anno, o Twoje wstawiennictwo u Wnuka, razem z Twoją córką. Ty jesteś moją patronką, bo imię mojego chrztu i mojego bierzmowania jest zdrobniałą wersją iminia "Anna". Święta Anno, módl się za mną. Anneke

Święta Anno prosze Cię gorąco o dobrego męża dla mnie o dar wlasnej rodziny
na ktora tak dlugo juz czekam zebym mogla dac z siebie zycie blagam Cię o to Święta Anno.Dziękuję Ci świeta Anno za łaski jakie wczesnie wyprosiłam i opiekę w trudnych chwilach jaką otrzymalam od Ciebie Bądz ze mna Św Anno Justyna.

Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Anny Samotrzeciej z prośbą o dar zdrowia dla mojego bardzo chorego i cierpiącego od wielu lat brata Krzysztofa.Boże miej nas w Swojej Opiece!

Św.Anno proszę Cię o tę upragnioną łaskę uzdrowienia, pragnę żyć, proszę pomóż mi. maria

Prosimy o modlitwę w intencji obdarzenia nas darem rodzicielstwa. Celina i Marcin

Święta Anno, proszę o łaskę życia i zdrowia dla ciężko chorego na nowotwór Xawerego. On jest moim życiem.

Za małżonków Jacka i Katarzynę o pogodzenie się i ponowne zamieszkanie razem.Prosi ciociaZosia

Św. Anno, Twoja ufność w Dobroć Boga jest dla mnie wzorem. Bardzo Cię proszę o modlitwę w intencji poczęcia zdrowego potomstwa oraz o opiekę i Błogosławieństwo Boże dla naszego małżeństwa.

Bardzo prosimy o modlitwę w intencji poczęcia upragnionego zdrowego dzieciaczka, o wzajemną długoletnią miłość, szacunek i uczciwość, o zdrowie dla nas i naszych najbliższych. Karolina i Piotr

Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców, aby aby do końca swoich dni na ziemi nie musieli cierpieć fizycznie i psychicznie, proszę o wzajemną zgodę, pojednanie i miłość braterska między mymi dziećmi, proszę o pojednanie mej córki i zięcia z teściami, by wnuki mogły cieszyć się wspólnie ze swoimi dziatkami. Daj mam Panie zdrowie, a ty Anno Święta, patronko kościoła w którym poczęła się nasza rodzina w dniu ślubu , wypraszaj łaski zdrowia i wzajemnej miłości dla całej naszej rodziny, i rodzin które z nas powstały.

Bóg zapłać. Krystyna

Święta Anno wstawiaj się za moimi dziecmi i upros łaske przemiany życia iserca. A

Święta Anno, będąc u Ciebie prosiłem Cię na Święcie Młodzieży o wiele rzeczy jednak obecnie chciałbym Ci podziękować za pozytywnie zdane egzaminy na uczelni, obronę pracy licencjackiej. Raz jeszcze proszę Cię o siłę abym mógł wytrwać w postanowieniu czystości ciała i umysłu oraz o obranie odpowiedniej drogi życiowej.

Artur

Św. Anno bardzo prosze o modlitwę i wstawiennictwo w intencji o prawdziwą przyjaźń z osobą, którą spotkałam na swojej drodze, która Ci jest wiadoma i o czystą miłość, abym znalazła odpowiedniego partnera życia, umiała być dobrą żoną i matką. Proszę zmiejsz krzyżyk, abym nie czekała zbyt długo. Z serca bardzo dziękuje

Świąta Anno, proszę Cię o łaskę poczęcia zdrowego potomstwa. Wierzę w Twoje wstawiennictwo u Boga. Wstaw się, proszę za nami.

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia ojca z pijaństwa żeby już więcej nie bił nikogo z mojej rodziny, nie siadał pijany na kombajn i maszyny i zeby więcej nie było awantur. My nie mamy już sił by dalej życ, prosimy o modlitwę o wybawienie nas z tych cierpień

w intencji naszej calej rodziny,o laske zdrowia ,opieke i pomoc,a szczegolnie o swiatlo Ducha Swietego i jasnosc umyslu dla kochanego wnuka Maximiliana ,a takze dla calej malej reszty.

prosze o pomoc w sprawach osobistych i zawodowych.prosze o modlitwe za mojego zmar. tate adama

o zdrowie dla rodziny- Urszula

Prosze o modlitwe o dobrą żone.

za zmarłych rodziców Krystynę i Tadeusza i zmarłą siostrę Elżbietę

Proszę o nieustanną modlitwę o łaskę miłości w małżeństwie Marzeny i Rafała oraz nawrócenie teściów

Za mojego zmarłego wujka Krzysztofa o dar nieba dla niego oraz za wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Za moją rodzinę o jedność i miłość. O siły do nauki, o dary Ducha Świętego szczególnie teraz, kiedy tak jest mi ciężko w szkole. Jola

proszę o powrót mojej ukochanej Ewy,którą straciłem przez moją własną głupotę,
proszę aby dostrzegła moją przemianę we mnie i na nowo zaczeła mnie kochać
żeby wysbyła sie strachu i żeby została moją żoną, bardo proszę o modlitwę,
Ewa jest całym moim światem

Św Anno proszę Cię powstrzymuj mnie przed zachowaniem, które rozdrażnia nojego męża, odmień swoja modlitwą jego zatwardziałe dla mnie serce, wyproś uzdrowienie mojej tak poranionej rodziny.Proszę o uleczenie mojej psychiki. Proszę wstawiaj się za nami!

Święta Anno błagam Cię o łaskę poczęcia zdrowej córki. O zdrowie dla moich dwóch synów i mojego męża. święta Anno wysłuchaj nas

sw anno prosze cie goraco o dobrego meza dla mnie o dar wlasnej rodziny na ktora tak dlugo juz czekam zebym mogla dac z siebie zycie blagam cie o to wstawiaj sie za mna u Boga

w intencji mojego męża, by był zawsze blisko Boga, w intencji byśmy cieszyli się upragnonym dzieckiem, o zdrowie dla mojej mamy, oraz o życie wieczne dla babci i dziadka

Św. Anno prosze o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka o jego prawidłowy rozwój i zdrowie oraz szczęśliwe rozwiązanie. Sabina

za wszystkie rodziny, szczególnie w kryzysach; tych, którzy walczą o uzdrowienie swojego małżeństwa i tych, ktorzy błądzą, by Bóg prowadził wszystkich swoją drogą, by w naszych rodzinach zwyciężyło dobro.

Proszę o modlitę za mnie i za bliską mi osobę, ktora studiuje teraz daleko odemnie. Prosze o błogosławieństwo Boże, cierpliwość, wiare i nadzieje żeby ta rozłaka nas nie rodzieliła. Prosze takze o modlitwe o pomoc w nauce dla Magdy.

o zdrowie w rodzinie,szczesliwe rozwiazanie o moje nawrocenie z drogi zla.

Proszę o modlitwę dot. opieki BOGA i wszystkch świetych nad naszym związkiem - aby Bóg zgodnie ze swoja wola, w odpowiednim dla nas czasie, obdarzył nas zdrowym dzieciatkiem

Swięta Anno, Błagam o Twoje wsatwiennictwo: rozpal miłość w sercu męża Rafała, aby Bóg i rodzina stały się najważniejszymi wartościami jego życia, Błagam ratuj nasze małżeństwo, wierzę że pomożesz nam być znowu razem.
Marzena

za mamę mojego chłopaka,która leży w szpitalu w stanie ciężkim aby wróciła
do zdrowia bo wiele osób jej jeszcze potrzebuje

Święta Anno prosimy o łaskę poczęcia upragnionego dziecka , które z miłością
przyjmiemy, o długowieczną miłość między nami w 11 rocznicę ślubu oraz o zdrowie dla wszystkich bliskich i wieczny odpoczynek dla bliskich zmarłych.

Wstyd mi Sw. Anno, Mamo Maryi i Babciu Jezusa. Przysłowie " jak trwoga to do Boga" - jestem tego przysłowia przykładem. Na stronach modlitewnych do Ciebie byłam bardzo dawno. W modlitwie tez zapominałam o Tobie. Dzisiaj jest mi ciężko z powodu mojego wnuka,Franusia - od kilku dni boli go główka i brzuch. Proszę Cie Sw.Anno upros u Maryi i Jezusa łaske zdrowia dla niego.
Również o łaske zdrowia proszę Cie dla drugiego wnuka, Konradka. W lipcu skończył trzy latka. Urodził sie z chorobą genetyczną . Czekają go operacje plastyczne. Bądz przy nim i proś o potrzebne dla niego łaski.
Proszę, wstawiaj się Sw. Anno za moimi wnukami.

Proszę o modlitwę: w intencji znalezienia dobrego męża. Ola

Św. Anno wyproś mi łaskę macierzystwa. Tak długo z mężem staramy się o ten
cud Boży.

Proszę Cię Św. Anno o pomyślne rozwiązanie pewnej sprawy, o której Ty wiesz najlepiej.

Proszę o modlitwę za małżeństwo Anny i Piotra aby Bóg połączył ich drogi i pomógł przetrwać kryzys.Proszę aby Piotr przucił życie w grzechu i powrócił do swojej rodziny.

za mnie i mojego narzeczonego, proszę bydobry Bóg obdarował moje serce milością, pokazał ile mogę stracić i nie dopuścił do tego

za całą rodzinę z Wołomina Ole, Franciszka,Kazimierza oraz Dorotę proszę również o goracą modlitwe za Dorote aby przeszła pomyślnie badania w dniu 24 września

Proszę o dar macierzyństwa dla Justyny i Darka, Św. Anno jeśli jest to zgodne z Twoją wolą obdarz nas zdrowym dzieciątkiem.

za zdrowie mojego męża mariusza i za mnie, abym miała siłę walczyć z jego chorobą

w intencji mojego syna ks. Slawka, ktory przezywa bardzo ciezki kryzys powolania.
blagam o modlitewne wsparcie zapewniajac o pamieci w modlitwie

Św. Anno proszę cię o zdrowie dla mojego ojca Alojzego,pomóż nam przetrwać ciężkie chwile,ulżyj w cierpieniu i pobłogosław naszej rodzinie.

o uzdrowienie mojej córeczki choej na jaskrę. Proszę o to aby guz, który wykryłam u siebie w piersi nie był złośliwy. Proszę o zdrowie i szczęście dla moich najbliższych

o zdrowie dla Barbary i Tomasza oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Barbary

ŚW.ANNO wyproś nam za Twoim wstawiennictwem upragnione potomstwo

Matko Kochająca, proszę Cię o prawdziwą miłość między mną i Zbyszkiem, o
nasz ślub i wspólne życie.Obudź w Jego sercu to pragnienie Proszę Cię Matko
Kochana o miłość i dar szczęśliwego rodzicielstwa .Proszę Ciebie Matuchno o
uzdrowienie wzroku.

W intencji naszej rodziny, o dar dziecka dla nas. Aby ciąża i poród tym razem przebiegły pomyślnie. Abyśmy wkrótce mogli się cieszyć zdrowym i silnym dzieckiem. Proszę także o dobrą pracę dla mnie i pomyśle ukończenie
studiów.

Jezu Miłosierny!Proszę Cię o opamiętanie dla mojego męża i jego powrót do
mnie i do naszego synka. Jezu Miłosierny błagam Cię o uratowanie mojego
małżeństwa.

Prosze o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Ani i Rafała oraz o łaske
wiary dla Rafala.

o błogosławieństwo Boże dla rozpoczynającej nauke w szkole wnuczki Karolinki ,dla jej rodzicow i brata oraz dla jej dziadków z okazji przypadajacej 4 wrzesnia 36 rocznicy śubu

Proszę o modlitwę:w intencji beniamina z prosba o zdanie pracy dyplomowej

Proszę o modlitwę:w intencji ziecia janusza o nawrocenie z nalogu alkoholowego

o przemianę Wojtka, o opamiętanie, wyzwolenie z egoizmu i złych wpływów, by znalazł szczęście z Bogiem i z nami w rodzinie

Podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o dobre wychowanie dzieci.

Proszę o modlitwę: o dar poczęcia upragnionego dziecka. Anita i Arek

Proszę o modlitwę: w intencji poczęcia dziecka

Proszę o modlitwę: za Aleksandrę Franciszka Kazimierza i Dorotę Kusyk aby tworzyli kochajacą i szczęśliwą rodzinę.

Kochana Świeta Anno, moja patronko,
Dziękuję ci za wszystkie łaski, jakie dotąd za twoim wstawiennictwem otrzymałam. Proszę o dalszą pomoc i wsparcie oraz o pomyślne rozwiązanie pewnej sytuacji. Polecam tobie rowniez P.

do niezgłębionego Miłosierdzia Bożego o łaskę miłosierdzia dla duszy Szymona

proszę o łaske poczęcia córki, o zdrowie dla moich 2 synów, mojego męża....

Święta Anno bardzo Cię proszę o dar macierzyństwa, o pomyślny przebieg ciąży i zdrowie dla całej mojej rodziny

Proszę o modlitwę:za trudnego małżonka który niszczy nasza rodzine

o uwolnienie z nałogu pijaństwa
taty Michała, błagam o modlitwę.

św. Anno proszę o zdrowie dla mnie i mojego nienarodzonego dziecięcia, o
prawidłowy przebieg ciąży i poród.Proszę także o zdrowie dla mojego męża
oraz mamy i babci.

Święta Anna najpierw bardzo pragnę Ci podziękować za Twoje Wstawiennictwo do Twojego Wnuka za Łaski którymi mnie obdaża oraz naszą rodzinę za Syna Dominika którego z mężem wymodliliśmu u Ciebie

św. Anno pomóż proszę

proszę o łaskę uzdrowienia. Jestem w czwartym miesiącu ciąży i właśnie wykryto u mnie guza piersi. Muszę poddać się jak najszybciej operacji. proszę o łaskę zdrowia dla mnie i dla nienarodzonego dziecka żeby
szczęśliwie przyszło na świat. Św. Anno pozwól mi proszę cieszyć się macierzyństwem.

o zdrowie dla Jolanty, Jarosława, Macieja, Joanny o nieustającą opiekę Bożej Opatrzności i błogosławnieństwo
Ducha Świętego.

Św. Anno proszę Cię wstaw się za mną bo juz nie mam siły tak żyć. Pomóz mi, bo trace nadzieję.Jestem taka bezradna i opuszczona, wesprzyj mnie. Renata

Za wstawiennictwem św.Anny proszę o modlitwę dla całej naszej rodziny,o dalsze zdrowie i Błogosławieństwo Boże na każdy dzień.
W mojej intencji prosze o modlitwę bym związała się z dobrym mężczyzną i szczęśliwie wyszła za mąż,bym stworzyła zgodne małżeństwo i kochającą rodzinę,bym była dobrą żoną,matką i by w moim życiu nigdy nie brakowało miłości wzajemnej Ania

W intencji zdrowia, błogosławieństwa Bożego w nauce szkolnej, o zachowanie miejsc pracy rodziców i o zdrowie dla najbliższych.

prosze o to abym mogła zajść w upragnioną ciąże o którą z mężem tak długo sie staramy i o długowieczną miłość między nami oraz o zdrowie dla całej rodziny Bóg zapłać

w intencji naszego malzenstwa z okazji szóstej rocznicy slubu o Boze Blogoslawienstwo Milosc Zdrowie i laske rodzicielstwa prosimy Cie SW Anno Beata i Krzysiek

o poczęcie naszego pierwszego dziecka. Małżeństwem jesteśmy od 9 lat i bardzo przgniemy zostać rodzicami.

o łaskę pocieszenia po bolesnym doświadczeniu życiowym, o rozwiązanie
trudnej sytuacji rodzinnej

prosze o spokoj duszy mojego zmarlego tatusia Helmuta brak mi go bardzo wierze ze spotkamy sie kiedys w domu naszego Ojca Beata

Swieta Anno prosimy cie o laske poczecia upragnionego dziecka ktore z miloscia przyjmiemy Beata i Krzysztof

blagam Cie Ojcze w Niebie o laske macierzynstwa Beata

w intencji otrzymania dobrej pracy w moim zawodzie, założenie dobrej rodziny

Prosze o modlitwe w intencji mojej i mojego meza - od ponad roku staramy sie
bezskutecznie o dziecko. Bardzo prosze o modlitwe by nam sie w koncu udalo. Z calego serca dziekuje Sylwia

prosze o laske macierzynstwa

4 sierpnia obchodzimy 6 rocznice slubu prosimy o blogoslawienstwo o laske rodzicielstwa milosc i zdrowie dla calej rodiny Beata i Krzysiek

za syna Sławomira, który obecnie przebywa w Holandii o opiekę i Błogosławieństwa Boże.

O światło Ducha św. dla Mariusza i Anny przy wyborze dobrej żony i dobrego męża.

za syna Dawida o szczęśliwy pobyt na wakacjach i powrót do domu prosi mama

o zdrowie dla mojej mamy,szczęście wieczne dla taty i dziadków a dla mnie o łaskę znalezienia dobrego męża. Św. Anno, módl się za nami.

w intencji moich dzieci Magdy i Łukasza o opiekę najcudowniejszej Babci św.Anny

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Anny o podjęcie dobrej, zgodnej > z Wolą Pana Boga decyzji o wyborze pracy w dniu dzisiejszym. Ania

Św. Anno w Dniu Imienin mojej Mamy Anny proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Ojca i uzdrowienie Mamy z arytmii serca, w obliczu której medycyna jest bezradna. Dziękuję Ela

Święta Anno pomóż mi w trudnej sytuacji rodzinnej, uwolnij od wszelkich nałogów i nieczystości mojego męża, pomóż mu stać się dobrym i kochającym oraz odpowiedzialnym mężem i ojcem, dopomóż nam przetrwać ciężkie chwile. Ulżyj w cierpieniu i pobłogosław naszej rodzinie. Dorota

Św.Anno prosze o modlitwe i wstawiennictwo aby błędy mojej przeszłości nie przeszkodziły w poczęciu naszego upragnionego dzieciątka.. Tomek i Monika...

O NAWRÓCENIE I BOŻĄ OPIEKĘ NA KAŻDY DZIEŃ DLA TOMASZA.

w intencji Błażeja i Michała o dary Ducha Św., łaskę wiary i rozwiazanie trudnych problemów. Bóg Zapłać! Babcia

Św. Anno proszę cię o zdrowie dla mnie i dla mojego dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat. Otocz je swoją opieką i nie pozwól, by stało się mu coś złego. MCh

Kochana Świeta Anno, moja patronko,

Dziekuje ci za kolejny dzień moich urodzin który moge dzis je obchodzic. Prosze cie o pomoc i wsparcie w rozpoczetym życiu doroslym, w codziennej pracy oraz o zdrowie i Boże blogosławieństwo.

Sw.Anno prosze cie o wstawiennictwo za moja wnuczke zeby ukonczyla terapie i uwolnila sie od narkotykow i alkoholu

Proszę o modlitwę: św. Anno proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojego upragnionego dziecka. MCh

Prosze Cie Sw.Anno o wstawiennictwo w modlitwach o dar trzezwienia dla mojej ukochanej zony, o trwalosc naszego zwiazku malzenskiego, o sile wytrwania, o opamietanie w jej chorobie i zdrowie dla niej.

Sw.Anno proszę Cię obdarz laską rodzidzielstwa Dorotę i Mirka

o uratowanie małżeństwa Eli i Piotra

o zdrowie i dary Ducha św dla mojej przyjaciółki Gosi

za przyczyna św Anny polecam modlitwie Adriana i wszystkie jego zmartwienia aby uśmiechnął sie do niego los i udało mu sie pokonać wszystkie trapiące go sprawy prosze o modlitwe również w mojej intencji abym znalazła dobrą pracę i odzyskała radość życia oraz abym potrafiła walczyć z pokusami i możliwość szczerej rozmowy z osoba na której mi zależy beata

Św. Anno proszę o modlitwe w intencji pomyślnego zakończeniu rekrutacji na studia oraz o łaskę zdrowia i błogosławieństwo dla rodziców i mojego Narzeczonego.

O zdrowie i Blogoslawienstwo dla ciezko chorego Aloiza.Niech Jezus Chrystus i Matka Boska pomoga mu ta chorobe przezwyciezyc. Bog zaplac

O zdrowie dla ciezko chorego Aloiza niech Pan Jezus i Matka Boska pomoga mu przezwyciezyc raka.

W intencji naszej rodziny, niech wypełni się wola Boża…. Za Wojtka – Św. Anno miej nas w swojej opiece, wstawiaj się za nami

O światło Ducha świętego dla Mariusza i Anny przy wyborze żony i męża

Proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka o zdrowy i
szczęśliwy przebieg ciąży. Adrianna

O miłość w sercu męża, odpowiedzialność i uczciwośc, by Bóg i rodzina stały się najważniejszymi wartościami wartościami jego życiu, o uzdrowienie małżeństwa Dorota

o laske maciezynstwa i blogoslawienstwo dla naszego malzenstwa Beata

za rodzinę, aby była zdrowa, za mojej przyjaciółki Mamę, by mogła zasiadać w królestwie Ojca i rozkoszować się życiem wiecznym, za nowy rok szkolny 2007/2008 oraz za to żeby wreszcie przyszło do mnie
szczęście w sprawach sercowych... żeby Bóg dał mi Dariusza...

Pełni wdzięczności za szczęśliwy przebieg operacji oraz wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy za Twoim MATUCHNO wstawiennictwem, z całą pokorą i uniżeniem prosimy, abyś nadal roztaczała swą nieskończenie wielką miłość i opiekę nad KS. HERBERTEM podczas jego rehabilitacji
i powrotem do zdrowia.

proszę o modlitwę za mnie i za mojego męza abyśmy poczeli dziecko abym zaszła w ciąże i mieli zdrowe dziecko

O to, bym związała się z dobrym mężczyzną, dla którego miłość i rodzina są najważniejsze w życiu, a także o łaskę stworzenia małżeństwa i rodziny silnych wiarą

W intencji urodzenia zdrowej, upragnionej córeczki Ojcze z nieba Boże zmniłuj się nad nami. Janie Pawle II módl się za nami;
Święta Anno módl się za nami;

O uproszenie łaski szczęścia wiecznego dla mojego najdroższego, przedwcześnie zmarłego Męża śp. Franciszka

Św.Anno proszę Cie o wstawiennictwo za mnie abym zdała prawo jazdy za pierwszym razem,o dobrą pracę,szczęście w miłości,o uwolnienie mojego taty z nałogu alkoholizmu,o zdrowie dla całej rodziny i błogosławieństwo.
Daria

Św. Babciu Anno proszę cię o zdrowie dla ciężko chorej Babci Katarzyny Wołosianka oraz o szczęśliwe rozwiązanie, które czeka mnie za 3 miesiące. Marzena

Proszę o modlitwę w intencji poprawy sytuacji życiowej mojego Ukochanego.

Święta Anno, babko naszego Chrystusa Pana prosimy Cię o wstawiennictwo u Naszego Ojca. Bardzo pragniemy mieć dziecko, prosimy Cię wypraszaj nam łaskę rodzicielstwa. Ty przecież co to znaczy czekać na swoje upragnione dziecko, chcemy tak jak i Ty cieszyć się potomstwem Bóg zapłać. KiJ

O rozeznanie powolania dla Piotra.

Prosimy o modlitwę w intencji o Boże błogosławieństwo i pomyślny przebieg leczenia dla brata mej żony, Wojtka.

O Łaske poczęcia upragnionej , zdrowej córeczki. Swięta Anno potrzebuję Twojej pomocy. Módl się za nami.

W intencji rozpoznania mojego powołania, Boże wskaż mi drogę którą mam iść.

Do Bożej Opatrzności poprzez wstawiennictwo sw. Anny za księdza Herberta

Św. Anno w 5 rocznicę naszego ślubu proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę, niech dobry Bóg pobłogosławi nas i nasze rodziny, a przede wszystkim prosimy Cię o wyproszenie dla nas nawiększego skarbu i daru - naszego dziecka. Marzena i Grzegorz

W intencji Artura i Moniki w drugą rocznicę ślubu oraz dziecka , które niedługo przyjdzie na świat. Abyśmy wszyscy byli zdrowi i nasze życie wypełniała miłość.

Proszę o modlitwę: za śp. Jerzego Zych

W intencji mojego nienarodzonego dziecka, o życie dla niego, zdrowie i dobry rozwój.
kasia

Proszę o modlitwę w intencji rodziny, o łaskę całkowitego zawierzenia Bogu całej mojej rodziny w długim kryzysie rodzinnym. Dorota

Swięta Anno prosze Cię Miej w opiece moją mame, blogoslaw jej, pomoż jej sprostac problemom zycia codziennego i uwolnij od nalogu. Córka

Proszę o modlitwę w intencji Piotrka z Białegostoku, który miał poważny wypadek samochodowy... Proszę również o modlitwę za mojego kolegę, który miał operację-o siły, szybki powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże. Dorota

Proszę o modlitwę:za zmarłą matkę w dniu 15 rocznicy śmierci Getrudy Migas z Mysłowic oraz zmarłych z rodziny Peteja i Migas.

W intencji mojej rodziny, by Św. Anna zaopiekowala się naszą rodziną, naszym małżeństwem Dorota

Proszę o modlitwę w intencji zdania matury przez Marka i dostania się na studia. Szczęść Boże!

Za Helenę Tworuszka w 21 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin Wróbel i Tworuszka.

Boże Nieskończenie dobry za wstawiennictwem Św. Anny, matki Najświętszej Maryi proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę podczas badań i pobytu w szpitalu mojej MAmy Anny. Boże w Trójcy jedynu wychwalam Cię, wielbię Cię i Miłuję.
Teresa

Sw.Anno prosimy Cie obdarz nas laska rodzidzielstwa!Marta i Alek

za moich rodzicow brata rudolfa za siostre rute.za moja rodzine meza syna pawla michala za corkejustyne ijej rodzine. o zdrowie .iszczesliwy porod.dla mojej corki justyny .dziekuje urszula

Polecam szczególnemu wstawiennictwu Anne i Marcina oraz ich synka, Franusia.

W mojej intencji, bym związała się z dobrym mężczyzną i stworzyła zgodną rodzinę Bym była dobrą żoną i matką Bóg zapłać. Asia

w intencji syna Dawida o uzdrowienie duszy i radość życia prosi mama

Proszę o modlitwę:o rozwiązanie bolesnych spraw mojej rodziny oraz o łaske nawrócenia dla Ali, Radka, Piotrka, Małgosi i Jarka.

Św. Anno miej w opiece mojego zmarłego ojca Jana Stompel, niech jego dusza spoczywa w pokoju, oraz proszę módl się za moją rodzinę byś zawsze przy Nas czuwała.

Polacam Św. Annie i Maryi wszystkie moje ważne i trudne sprawy rodzinne, małżeńskie, proszę o opiekę nad moją rodziną

... Boże mój kochany, proszę Cię, aby w moim brzuszku rosła córeczka, zdrowa córeczka, zeby nasze marzenie się spełniło.

za mojego syna aby zdal wazne egzaminy

Jutro drugi egzamin-angielski. Patronko moja św. Anno pomóż mi, całej mojej rodzinie, dziadkowi, Lukaszowi, wszystkim ludziom, by zaznali Twego dobra i szczęścia na ziemi.

Proszę o wstawiennictwo u Bożego Miłosierdzia, któremu powierzam moją rodzinę, wszystkie troski i kłopoty dnia codziennego, a szczególnie wyjście z kryzysu małżeńskiego, by skończyły się tajemnicze wyjazdy i tajemnicze zachowania Wojtka

W intencji naszej rodziny - Święta Anno wstawiaj się za moją rodziną uproś łaskę przemiany i nawrócenia mojego męża, o Dary Ducha Świętego dla niego, aby nie ulegał złym pokusom, by stał się odpowiedzialnym i kochającym mężem i ojcem , niech w naszej rodzinie wypelni się wola Boża.

O pomoc Świętej Anny, łaskę Ducha Świętego, pomyślne zdanie matury i ukazanie dróg życiowych. Proszą Ania i Łukasz

Święta Anno, proszę o pomyślne donoszenie dziecka do końca i szczęśliwe rozwiązanie, oraz o zdrowie dla matki i dziecka.

Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji i powrotu do zdrowia brata Alfreda

Śwęta Anno uproś u Pana Jezusa potrzebne łaski dla całej mojej klasy, dary Ducha Świętego na czas matur oraz łaskę rozpoznania i właściwego wyboru drogi życiowej. Święta Anno módl się za nami.
Klaudia

Św. Anno proszę o modlitwę za zdrowie dla mojej mamy i mojej rodziny. Proszę również o modlitwę za ś.p mojego taty Tadeusza w 4 rocznicę śmierci

o zdrowie i uzdrowienie mojej kochanej córeczki Marty. mama

Świeta Anno pros ołaske przemiany dla łukasza za wstawiennictwem Świętej Anny o zdrowie dla Jerzego. Daniela

Proszę o podlitwę w inencji mojego męża Krzysztofa żeby znalazł pracę w rodzinnym mieście i wrócił do mnie i abyśmy pomyślnie rozwiązali problemy małżeńskie.
Sylwia

o dar rodzicielstwa dla nas - MiA

Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny o zdrowie dla nas wszystkich, a szczegolnie dla naszej Dorotki, prosze o dar drugiego dziecka, ktorego tak bardzo pragne. Beata

o spokój i zgodę w rodzinie

Proszę o modlitwę:o uzdrowienie dla córki Anny oraz wszystkich chorych w rodzinie,o miłość i jedność w rodzinie, o wszelkie łaski dla całej rodziny i syna Tomasza-Kapucyna-doktoranta/Rzym/-pokornie prosze Boga i sw.Anne łącząc się duchowo z córką Anną i wnuczką Agatką-będącą teraz na Górze św.Anny.Św.Anno módl się za nami.Prosi Jadwiga z Nowej Soli.

Nazywam się Anna i proszę moją patronkę o wsparcie w modlitwach do Boga o pomoc... o spełnienie... o wyjście z depresji.

w intencji poczęcia potomstwa dla Danuty i Jana

Św. Anno, proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę za moje małżeństwo, by mój
mąż Krzysztof zrozumiał swój błąd i grzech i wrócił do mnie, wypełniając
przysięgę złożoną przed Panem. Proszę też, by kobieta, która rozbiła nasze
małżeństwo, opamiętała się i realizowała swoje życie i szczęście nie
krzywdząc innych ludzi. Agnieszka

szczęsliwe rozwiązanie dla mojej córki i narodziny zrowego maleństwa

W intencji mojego małżeństwa które zawieram 28.04 br. proszę Cie o Św. Anno módl się z nami w tym dniu i przez całe życie. Obdaruj nas zdrowym potomstwem, pracą i zdrowiem. Monika

Za wstawienictwem św. Anny i św. Joachima proszę o przemianę i dary Ducha Świętego dla mojego syna Łukasza oraz potrzebne łaski dla córek Agnieszki i Justyny, oraz o zgodę i miłość w rodzinie.

Świeta Anno módl się za nami .uproś dla mojego syna łaske przemiany.

Proszę o modlitwę w intencji mojej bardzo chorej omy oraz o cierpliwość
dla cioci... Damian

Prosze o modlitwe, za zmarlego lukasza. Swieto Anno, badz przy nim i
obdaruj go twoja miloscia. Aby Bog przebaczyl mu, ze nie chcial juz zyc i
dal mu wieczny spokoj jego duszy. I niech przebaczyl mi, ze nie moglam go
przyczymac tutaj na ziemi. Przepraszam. Niech odpoczywa serduszko mojego
kochanego lukasza w pokoju. A.

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia, ratunku dla mojej mamy Elżbiety O Św. Anno Proszę Cię ratuj mi mamę uzdrów jej kości z choroby spraw by jej złamania się zrosły By W zdrowiu i na własnych nogach mogła
powrócić do domu. Uproś nam tę łaskę
Błagam Dorota

św. Anno prosimy Cię aby za twoim wstawiennictwem Bóg odbarzył nas zdrowym potomstwem na które tak długo czekamy Ewa i Tomek

Anno Święta ratuj moją rodzinę, wstawiaj się za Wojtkiem, by uwolnić go z zakłamania, nieczystości, cudzołóstwa . Ratuj go

Proszę o modlitwę w intencji " O łaskę nawrócenia i zdrowia dla Michała i
osób mi bliskich Proszę dołączyć tą intencje do Waszych Modlitw i
szczególnie proszę o drogę krzyżową.

Gorąco proszę o modlitwę za Ewę za jej małżeństwo,które jest w kryzysie o
nawrócenie jej serca i powrót do domu.

Śwęta Anno uproś u Pana Jezusa potrzebne łaski dla całej mojej klasy, dary Ducha Świętego na czas matur oraz łaskę rozpoznania i właściwego wyboru drogi życiowej. Święta Anno módl się za nami.
Klaudia

 

ciąg dalszy >>>